Beli vitezovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beli vitezovi

Forum paravojne jedinice eSrbije "Beli vitezovi"
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Reorganizacija jedinice??

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Srpski@Orao




Broj poruka : 7
Datum upisa : 28.03.2010

Reorganizacija jedinice?? Empty
PočaljiNaslov: Reorganizacija jedinice??   Reorganizacija jedinice?? EmptyČet Avg 12, 2010 3:35 am

Prije mjesec dana sam napustio jedinicu zbog problema u Rl i jer su me zvali u TO Malezije.Kada sam opet dosao da vidim ovaj forum ( danas ) vidio sam da su se svi raspustili.Ja trenutno odradjujem mandat kongresmena u Bosni i nisam u toku sta se dogadja.Gdje je trenutno nasa organizacija i firma? Da li opet mozemo da oranizujemo jedinicu,ako ima iko ko bi nastavio rad u jedinici nek se javi.Mozemo se organizovati u Bosni,tamo ima manje ratova a nema jedinica,tako da bi se mogli vise istaci ... i tamo je svaki glas potrebniji...Ako je ko jos raspolozen onda da napravimo regrutaciju i da ovu jedinicu postavimo na noge Cool king
Nazad na vrh Ići dole
turbulencija




Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.03.2010

Reorganizacija jedinice?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reorganizacija jedinice??   Reorganizacija jedinice?? EmptyČet Avg 12, 2010 7:36 pm

nije ti losa ideja...count me in Wink
Nazad na vrh Ići dole
Chucky Z

Chucky Z


Broj poruka : 44
Datum upisa : 25.03.2010

Reorganizacija jedinice?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reorganizacija jedinice??   Reorganizacija jedinice?? EmptyPet Avg 13, 2010 4:24 pm

pa ne zvuci kao losa ideja... kad si vec prvi spomenuo mogao bi da posaljes ostalim clanovima IGM sta misle o tome, posto mislim da dosta njih ne cita ovde obavestenja pa jos i neku regrtutaciju da raspisemo, tj. vi koji imate novine.
Nazad na vrh Ići dole
13ubica89




Broj poruka : 29
Datum upisa : 10.05.2010

Reorganizacija jedinice?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reorganizacija jedinice??   Reorganizacija jedinice?? EmptyČet Avg 26, 2010 1:25 am

Pa bilio bi super ja sam trenutno u skorpionim Cool Cool Cool Cool a za raspusatanje jedinice je naravno kriv onaj dalibor domaci izdajnik Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad salim se a bilo bi super da opet napravimo jedinciu naravno da ja budem komadant Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Chucky Z

Chucky Z


Broj poruka : 44
Datum upisa : 25.03.2010

Reorganizacija jedinice?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reorganizacija jedinice??   Reorganizacija jedinice?? EmptyČet Avg 26, 2010 8:25 am

pridruzi se Dark Angels Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Reorganizacija jedinice?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reorganizacija jedinice??   Reorganizacija jedinice?? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Reorganizacija jedinice??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Doniranje na org jedinice
» Rad u firmi jedinice obavestenje.
» Delim giftove clanovima jedinice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Beli vitezovi :: Obavestenja :: Naredjenja-
Skoči na: